מטיילי נהורה
כל המידע על אוטובוסים מיניבוסים  והסעות תמצאו כאן
הסעות מיניבוסים

הסעות לשדה התעופה בן גוריון מידע רב בדף-
הסעות לנתבג

דף חדש הסעות לאחמים הסעות vip לחץ כאן
הסעות vip

הסעות לבעלי צרכים מיוחדים
הסעות מיוחדות הסעות נכים

הסעות תיירים  ועוד - שרותי הסעות לכל חלקי הארץ
 
 
 
 

הסעות לנכים

 
 

 

הסעות נכים - הסעות לנכים

הסעות נכים במטיילי נהורה


 הסעות נכים - סטנדרטים גבוהים -בטיחות - כבוד - פתרון תחבורתי למוגבלי תנועה במטיילי נהורה


הסעות נכים  - רכבים מתאימים.


אנו מחזיקים בחברת נהורה צי רכבים רחב המותאם במיוחד להסעות נכים ולאוכלוסייה הנעזרת בכסאות גלגלים. 
אנו בחברת הסעות נהורה מודעים לכך שהסעות נכים הן נסיעות מאתגרות ,אנו מוכנים לכך ונעשה הכל כי כל נוסע שלנו באשר הוא יקבל את חווית הנסיעה הטובה ביותר!


לפרטים ותשובות מידיות - התקשרו עכשיו    ←  054-4825122הסעות נכים - נהגים אדיבים.


לנהורה נהגים סבלניים ומנוסים, רכבי הסעות הנכים שלנו עוברים בדיקות תקופתיות על ידי קציני בטיחות ויש לנו את כל האישורים הנדרשים ממשרד התחבורה והמשטרה. 


הסעות נכים – עזרה בשילוב נכים בקהילה..


היום חברות רבות המספקות שירותי הסעות נכים, שירותי הסעות אלה מאפשרות לנכים להתנייד ממקום למקום למרות הקושי הרב שיש להם בשימוש בכיסאות גלגלים חשמליים או כיסאות גלגלים ידניים או הליכונים מורכבים וכדומה, וכן ליווי של ציוד רפואי במידה וצריך על ידי אותם הסעות נכים.


הסעות נכים על ידי רכבים מיוחדים


נכים אינם יכולים לנסוע בתנאי הרכבים הרגילים,מכיוון שהם זקוקים לכיסא שלהם ולא לכסא אחר המותקן ברכב, כמו כן, הרכבים שלהם הינם רחבים הרבה יותר ונוחים הרבה יותר לישיבה עבור נכה הזקוק לעיתים לא רק לכיסא גלגלים אלא למכשיר נוסף כגון בלון חמצן וכדומה (ל"ע). כמו כן כתוספת לרכב, לא מספיק שיהיה מקום לכיסא גלגלים ולמעמד מסודר להם לצרכי בטיחות, חגורות וכדומה, ישצורך גם בשדרוגים נוספים שקיימים באותם רכבי הסעות נכים כגון, מעלית מיוחדת להרמת הכיסא מהמדרכה או מהכביש לאותם הסעות נכים, או לחילופין רכבים המותאמים להסעת נכים מותקנות מסילות מיוחדות שעומדות בתקנים המחמירים של בטיחות . באמצעות מסילות אילו נכים יוכלו להיות מובלים לרכב מבלי להשקיע סכומי כסף רבים במעלית. עם זאת רצוי לציין כי רכבי הסעות נכים מאובזרות רק במעלית ולא במסילות.


ואלו המסילות מתאימות יותר לרכבים פרטיים של נכים או הורים לילד נכה שזקוקים לסיוע להגבהת הכיסא לרכב אך לא מעוניינים להשקיע או לא יכולים להשקיע במעלית מיוחדת.


הסעת נכים מידע חשוב לידיעה


הסעת נכים מידע חשוב שלא ידוע כל כך , הוא הסעת נכים חיבות להיות בהתאמה מלאה לצורכי הנכה היושב על כיסא גלגלים.


רכבי הסעות נכים אלו אינן כלי רכב רגילים , אלא רכבים /אוטובוסים/מיניבוסים  בעלי מעלון מיוחד המאפשר להעלות את הנכה יחד עם כסא הגלגלים אל תוך רכב ההסעה. כמו כן בהסעת נכים כל נושא הבטיחות הוא יחודי ומוחמר ולכן ישנן חגורות בטיחות הממוקמות במקום מותאם במיוחד לבטיחות כיסאות הגלגלים והן לא במיקום סטנדרטי כמו שאר הרכבים הרגילים. כמו כן יש 'רמפה' המגשרת בין נכה בכסא גלגלים אל המונית/רכב ההסעה באופן עצמאי.

וכך את הנכים אפשר להביא לאירועים חשובים בצורה נוחה בטיחותית וראויה!


חדשות


עיריית אשדוד סייעה, נרתמה ועזרה לאלעזר בן ה 6 הסובל מניוון שרירים ושיתוק בכל הגוף.
אלעזר מתקשר באמצעות מצמוץ בלבד ואינו מזיז איבר בגוף.
לאור הקשיים בהסעת אלעזר ללימודיו בירושלים , נעתרה עיריית אשדוד והצליחה לסדר עבורו רכב הסעה רחב ,גדול ונוח הרבה יותר המתאים לצרכיו ולצרכי המלווה שלו.
האם הודתה לראש עיריית אשדוד וכן למנהל מחלקת ההסעות על הטיפול והפתרון אל מול המצוקה הזו וההתמודדויות השונות לפניהן המשפחה ניצבת.


 
להזמנות צלצלו עכשיו "מטיילי נהורה בע"מ-פתרונות תחבורה מתקדמים"08-6848841 שלוחה 2.


הסעות נכים  - מחירון הסעות נכים באוטובוס  1,000-3,000 ₪ {מחיר ליום עבודה-עד 50 ק"מ}
 
  הסעת נכים באוטובוס באופן קבוע  1400-1800 ש"ח{מחיר ליום עבודה-עד 50 ק"מ}
 
 הסעות נכים במיניבוס  1,000-2,500 ש"ח
 
 הסעות נכים במידיבוס  1,000-2,500 ש"ח
 
 הסעת נכים במיניבוס באופן קבוע  120-350ש"ח {מחיר ליום עבודה-עד 25 ק"מ}
 
 הסעת נכים במידיבוס באופן קבוע  120-350 ש"ח {מחירליום עבודה-עד 25 ק"מ}
 
 הסעות נכים במונית קטנה באופן קבוע  100-400ש"ח {מחיר ליום עבודה-עד 25 ק"מ}
 
 הסעת נכים במונית גדולה באופן קבוע  100-500 ש"ח{מחיר ליום עבודה-עד 25 ק"מ}


*המחירון נכון ל1/1/2014 ונתון לשינויים,למחיר עדכני יש ליצור קשר עם נציגי החברה.

*שעה נוספת בהזמנה ו\או ק"מ נוסף יחושבו ע"פ סוג רכב.הסעות נכים שיוזמן.

שרות ארצי בכול זמן ויעד וכול כמות נוסעים לנו יש מענה מתאים בשרות השכרת אוטובוסים בפריסה ארצית.


מתחייבים למחיר הזול בארץ בהסעות נכים!התקשרו עכשיו 08-6848841 שלוחה 2 להזמנת שירותי הסעות נכים בזול!!הסעות לנכים  מדיניות מדינות מתפתחות.


הסעות נכים הם אחת הדרכים הבולטות ביותר לרצון העז של המדינות המפותחות לראות כל אדם משתלב בחברה בצורה שוויונית, לתת אפשרות ואת הזכות לכל אחד להביע את הקול שלו בחברה באופן שיאפשר לעשות את זה ללא עיכובים חיצוניים, כגון חוסר היכולת להתנייד ממקום למקום בעקבות העובדה שנכה לא יכול לעלות לאוטובוס הסעות רגיל, או בעקבות העניין שהבניין הציבורי או המוסד בנוי בצורה של מדרגות מה שלא מאפשר את השתלבותו של הנכה בצורה שוטפת ולכן מחייבים את אותו המוסד או הבניין להתקין מעלית או פתרון אחר עבור אלה שלא יכולים לעשות את זה.


שירותי הסעות נכים


מי שמספק בדרך כלל שירותי הסעות לנכים הינם חברות פרטיות המקבלות אישור מהמדינה בה הם נמצאים כמו למשל בישראל להסיע נכים באמצעות מכשור מיוחד. אישור זה חייב להיות תקף ולהתרענן מעת לעת על מנת לוודא עמידות של החברה בכל התנאים שהמדינה מציבה וכן בשינויים שחלו בחוק לאחר מתן האישור עבור הסעות לנכים לחברות פרטיות.


חברות פרטיות ובעיות לנכים ודרך פתרונם.


מכיוון שמדינת ישראל חששה כמו בשאר המדינות שיהיו מעט חברות שיסכימו לשרת את האוכלוסייה ולהציע שירות של הסעות לנכים בגלל המורכבות התלויה בו והעלות הגבוהה. ולכן החליטה מדינת ישראל לחוקק חוק שיחייב כל חברת אוטובוסים גדולה, כל חברה המספקת שירותי הסעות אוטובוסים עם יותר מ20 מיניבוסים או אוטובוסים ושאר אמצעים להסעה לספק לפחות כלי תחבורה אחד להסעות שמטרתו הוא תחבורה לנכים,העמדת כלי רכב אחד שניתן יהיה לכל נכה בעל כיסא גלגלים לעלות עליו ללא כל בעיה בטיחותית או רפואית, והוא יוכל ליהנות גם כן כמו כל אזרח מיחס שווה ומתן הזדמנויות שוויוני.

ניתן היה לחשוב ולהבין כי חברות רבות לא היו מעוניינות לעסוק בשירות הסעות לנכים מלכתחילה[בגלל העלויות] אך לא כך היה, חברות רבות היו מוכנות לתת שירות בתחום זה אבל המדינה החליטה שלטובת הציבור רצוי כי רק חברות גדולות בעלות ניסיון יציעו שירות לציבור הנכים ויתחרו ביניהם על מחירים ורמת שירות על מנת להקל ככול האפשר על חייו של הנכה שהנידות שלו מורכבת בהרבה מזה של האדם הבריא החי ללא מוגבלות פיזית וכיסא גלגלים.


הסעת נכים הינה הסעה עבור נכים שהניידות שלהם תלויה בכיסאות גלגלים ואין להם את האפשרות לשבת על כיסא רגיל או שאפשרות זאת הינה מורכבת ומסובכת ומקשה על תנאי המחייה של הנכה.


מדינת ישראל והנכים


מדינת ישראל ביחד עם שאר המדינות המפותחות שמו לעצמם לדגל לשפר את רמת החיים של הנכה, להעניק לו את האפשרות לשוויון זכויות, לסייע לכל אחד מהנכים במדינה להשתלב היטב בכל דרך חיים אותה יבחר, בין אם זה בצבא, בין אם זה בלימודים,בין אם זה במקומות עבודה, הכל חייב להיות נגיש לנכים, והמדינה מחוקקת עוד ועוד חוקים על מנת לסייע לנכים, כדוגמת החוק של הסעת נכים.


חוק הסעת נכים


מדינת ישראל החליטה להתערב בתחום ההסעות לנכים בצורה מעשית ולכפות באמצעות חוק מסודר על כל חברה שיש לה יותר מעשרים רכבים ב צי של ההסעות שלהם לרכוש רכב של הסעת נכים מיוחד או להסב את אחד מכלי התחבורה באמצעותם הם מספקים שירותי הסעות לרכב המסוגל להסיע נכים, רכב זה צריך לעמוד בכל התקנים ועושה זאת בפועל. כמובן שחברות רבות בתחום של הסעת נכים הינן מרוצות מאוד מהאפשרות של הכפייה המוסרית לסייע גם לנכים ודואגות לעשות זאת בצורה טובה.


אופיו של נהג הסעות נכים


למרות הרצון הטוב והחוקים הרבים, את הלב והרגלים יותר קשה לשנות וקשה יותר לפקח. חברות הסעות רבות מספקות שירותי הסעת נכים, אך לא מספיק רק לתת שירות ולהסב את הרכב לצורך שירות נכים, יש צורך להסב גם הרגלי נסיעה, הרגלי דיבור וסבלנות רבה מאת הנהג. על הנהג שהמסיע נכים להיות סבלן הרבה יותר מאשר בנסיעות רגילות, עליו להתחשב יותר בצרכים שלהם עבור הפסקה, עבור הזמן שבו לוקח להם לעלות לרכב הסעת נכים ולהתמקם בצורה בטוחה, עליו לדאוג לתחושה טובה, טמפרטורה מתאימה לצרכים שלהם לאוטו, ובקיצור לנהוג בהם כאילו הם היו הוא בעצמו.


חברת הסעות נהורה שמה לה למטרה לתת מענה ראוי טוב ויעיל לצרכי אוכלוסיית הנכים בישראל בנוסף לשרות זה חברת נהורה מספקת פתרונות הסעה גם לתחומים הבאים:


שרות הסעה לאירועיםשרות הסעות לאירועים כולל הסעה לכול אירוע שרק תבקשו ,הסעה למסיבה ,אוטובוס ממוזג וחדשני לטיול או לחגיגית אירוע מסוים לעובדים ,אוטובוסים לחברות חד פעמי או קבוע ,הסעות לבתי ספר וכו.


שרות הסעות לחתונה - שרות הסעה לחתונה לאירוע החשוב שלכם הסעה לאורחים של הכלה והחתן ,אספקת אוטובוסים להבאת האורחים אל החתונה וכמובן גם הסעה בחזרה מהחתונה בשלום ובבטחה עםנהג מקצועי שלא "חגג",שרות הסעה בלימוזינות מפוארות לחתן וכלה.

שירותי הסעות אוטובוסים לחיילים - שרות הסעה לחיילים למפגשים ,הסעות לאירועי יחידה ,הסעות מאורגנות לבסיסים ,הסעות לטיולים ולכול שרות הסעה נוסף שנתבקש ע"י הצבא.


שרות הסעות לעובדים - הסעת עובדים באוטובוסים ואו מיניבוסים חדישים למפעלים על בסיס יום יומי ,הסעת עובדים קבועה לבתי חולים,הסעות לעובדים מורידות עליות ומוודאות הגעת העובדים בזמן לעבודה וחזרה בטוחה שלהם לבתיהם

.
שרות הסעות לתיירים - הסעת תיירים משדה התעופה בן גוריון למלונות ובחזרה .הסעת תיירים לטיולים מאורגנים בכול רחבי הארץ ,הסעת תיירים לאירועים מיוחדים .


שירותי הסעות לבתי ספר - הסעת תלמידים לבתי ספר ובחזרה,הסעות שנותנות ראש שקט להורים ולצוות המורים שיודעים שהתלמידים יגיעו לבית הספר בזמן ! ויוחזרו להוריהם בבטחה.


הסעות/אוטובוסים לטיולים - הסעות לצפון לרמת הגולן ולהר החרמון לסקי בעונה או לטיולים אחרים ברחבי הארץ בשאר ימות השנה ,לידיעתכם נהורה מספקת הסעות מאורגנות לחרמון יוצאות מכל הארץ לפי הזמנה.


השכרת אוטובוס - מטיילי נהורה מספקים שרות השכרת אוטובוסים ,השכרת מיניבוס השכרת מידיבוס ,השכרת מוניות,השכרת לימוזינות,לכול מטרה ולכול תקופה..אבזרים לנכים

אוכלוסיית הנכים זקוקה להיעזר באבזרי עזר שונים במהלך התנהלותם היומית
לנוכחויותיכם הוקם אתר נהדר המכיל תוכן ומידע רב על כל תחום אבזרי עזר למוגבלים.

למידע נרחב יותר על אפשרויות התאמת סביבת מחיה עבודה ונסיעה לנוחיות אנשים עם מוגבלויות ישנו אתר עמותת מילבת המספק יעוץ להתאמה וכן פיתוח של אבזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות .


מאמרים ועדכונים על הסעות נכים  - 17/8/15


הסעות נכים חשובות מאין כמותן ונדרשות מאוד בכלל חלקי הארץ.

אולם, ישנם מקומות בארץ שם חשוב עוד יותר שירות ההסעות עבור ציבור הנכים.


להמשך המאמר

למאמר נוסף

למידע נוסף

להזמנת הסעות לנכים צלצלו עכשיו "מטיילי נהורה בע"מ-פתרונות תחבורה מתקדמים"


054-4825122


08-6848841 שלוחה 2.


תגיות ונושאים קשורים:
הסעות לנכים עם כיסא גלגלים,הסעות לנכים בנתניה,הסעות לנכים בבאר שבע,הסעות לנכים באשדוד,הסעות לנכים במרכז,הסעות לנכים באילת,הסעות לנכים בצפון,הסעות לנכים בכפר סבא,הסעות נכים בחיפה,הסעות נכים בבאר שבע,הסעות נכים באר שבע,הסעות נכים בכיסא גלגלים,הסעות נכים בתל אביב,הסעות נכים רמת גן,הסעות נכים באר שבע,הסעות נכים דרום,הסעות נכים לאירועים,הסעות נכים לטיולים,הסעות נכים לעבודה,הסעות נכים לבית ספר,הסעות נכים לחרמון ,הסעות תיירים נכים.
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 
 
 
 
הסעות לנכים -חברת נהורה