חדשנות

 
אנחנו מאמינים שחדשנות היא הכרחית בתחום ההסעות, ולכן אנחנו במטיילי נהורה משקיעים משאבים רבים בתחום זה, כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר, ולהבטיח לכם דרך בטוחה ונעימה.
 
אינטרנט מהיר – החברה ממוחשבת כולה ומחוברת לאינטרנט מהיר ועובדת עם חברת מחשוב מובילה, כדי לטפל בכל מערכות החומר והתוכנה במשרדנו.
 
תוכנת תפעול חכמה – התוכנה מאפשרת לתכנן את העבודה מכל היבט שהוא: שיבוץ הרכבים והנהגים, ניהול צי הרכב וגם את ההבט הפיננסי. בזכות המערכת החכמה, ניתן לספק מענה ויעיל לכל צורך שעולה, תוך התחשבות במגוון פרמטרים. את התוכנה מתפעלים אנשי המוקד הרב-קווי, שמאויש כ- 16 שעות ביממה.
 
מערכת איתור לווינית של חברת איתוראן – בכל רכב בצי שלנו מותקנת מערכת איתור לווינית, שמאפשר לכוון נהגים ליעדים, ולהפיק דוחות מסוגים שונים.
 
מכשיט ניטור ועיקוב – מכשיר שמאפשר לקבוע בזמן אמת לרכב את תוכנית ההסעות, שכולל את הזמנים והנוסעים, ושולחת בחזרה אל משרדנו דיווחי ביצוע.
 
שירות הסעות "אישי" – שירות הסעות "אישי", מציע אפשרות ללקוחות לשלוח לאחד מאנשי התפעול שלנו בקשות להסעות במייל האישי.
 

חדשנות גם באנרגיה ירוקה

 
החדשנות שלנו במטיילי נהורה באה לידי ביטוי גם בהשקפת עולם ירוקה, במטרה לעזור לשמור על איכות הסביבה.

אנחנו פועלים באופן הדרגתי להחליף את האוטובוסים שלנו לדגם יורו 5, שנחשב כיום לדגם הידידותי ביותר לסביבה.

כמו כן אנחנו משתדלים לתכנן את הקווים והמסלולים עבור הלקוחות שלנו, מתוך כוונה לצמצם בכמות הרכבים המבצעים את ההסעות, ומציעים אלטרנטיבה של רכבים בעלי קיבולת נוסעים גדולה יותר.

בנוסף לצעדים אלו, אנחנו מקפידים גם על מחזור של נייר, טונרים ומיכלי דיו.

כל הצעדים מתבצעים מתוך מחויבות מקסימלית לשמור על איכות הסביבה ולצמצם את זיהום האוויר ככל הניתן.

שירותי הסעות חדשניים ברכבים הכי חדישים ובמחירים הכי שווים. התקשרו עכשיו: 08-6848841